FLANŞ PROFİLLERİ

Flanş profilleri, galvanizli çelik sacdan imal edilmiştir ve dikdörtgen havalandırma kanallarını bağlamak için kullanılır. Doğrudan bir kanalın ve bir fittingsin ucuna monte edilir. Kanalın boyutlarına ve kanal içindeki hava basıncına bağlı olarak profilin üç boyutu kullanılabilir. Alüminyum ve aside dayanıklı çelik profiller her zaman havalandırma kanalları için özel olarak tasarlanmış bir conta ile üretilir. Sızdırmazlık malzemesi yaşlanmaya karşı dirençlidir, tabana mukavemetle yapışır, iyi bir mekanik stabilite sağlar ve iyi bir korozyon önleyici koruma sağlar. Kanal flanşı, uygulamalarda zaman ve işçilik tasarrufu, doğru kullanıldığında maksimum sızdırmazlık ve rijitlik sağlamaktadır.Gerekli aksesuarlar kullanıldığında, montaj kabiliyetini artırırken, sisteme de estetik bütünlük kazandırmaktadır.

KÖŞE PARÇASI

Köşe elemanları, flanş profillerine uygun olarak sıvamalı ve düz formda üretilmektedir. Flanşların birbirine bağlantısında rijitlik sağlayarak kanal titreşimlerinin etkilerini en aza indirir.

VİDALI KLİPS

A-B-C basınç sınıflarında flanş sabitlemesinde kullanılır. Doğru kullanıldığında maksimum sızdırmazlık ve sağlamlık sağlar.

PERFORE U / L / C KANAL ASKI PROFİLLERİ

Hava Kanalı Montajında,  Dış cephe kaplama askılarında, Elektrik Tesisatlarında, Boru askı sistemlerinde destek ve bağlantı elemanı olarak kullanılır.Delikleri montaj ve kurulum kolaylığı sağlar. 

NEOPREN KANAL SIZDIRMAZLIK CONTASI

Neopren Conta, havalandırma kanallarında ve flanş birleşim yerlerinde hava sızdırmazlığı sağlamak için kullanılır.

KANAL ASKI ROTU (TİJ)

Saplama – Rot – Tij – Gjon (Tam Dişli & Kısmi Dişli Çubuklar)Saplamalar; askı sistemlerinde “Bağlantı Elemanı” olarak, Çelik Konstrüksiyonlar da ise “Gerdirme” olarak kullanılmaktadırlar. İsteğe göre, “Tam Dişli”, “Kısmi Dişli”, veya “İki Ucu Dişli” olarak üretilmekte ve kullanılmaktadırlar.

Site İçi Arama

Ulaşım-Google Maps

©2024 EDO Havalandırma. Tüm Hakkı Saklıdır. Designed By SebComputer