Elastomerik Kauçuk Kanal ve Boru Yalıtım Levhaları

Elastomerik Kauçuk Köpüğü, farklı kalınlıklarda ve genişliklerde düz levha olarak üretilmektedir. Düşük ısı iletkenliği, optimum su buharı difüzyon direnci ve yüksek yangın performans sınıfıyla mekanik tesisatlarda en çok tercih edilen yalıtım malzemesidir. Standart malzemenin yanı sıra UV ışınlarına ve mekanik darbelere dayanımı arttırmak amacıyla Alüminyum Folyo ve PVC/Alüminyum Folyo kaplamalı ürün seçenekleri de bulunmaktadır. Ayrıca uygulama kolaylığı ve zamandan tasarruf sağlanması amacıyla kendinden yapışkanlı olarak da üretilmektedir.

Elastomerik Kauçuk Yalıtım Levhası

Kendinden Yapışkanlı Elastomerik Kauçuk Yalıtım Levhası

Alüminyum / Alüminyum- PVC Kaplı Elastomerik Kauçuk Yalıtım Levhası

Alü / Alü.PVC Kaplı ve Yapışkanlı Elastomerik Kauçuk Yalıtım Levhası

Elastomerik Kauçuk Boru Yalıtımı

Elastomerik Kauçuk Köpüğü boru malzemeler, esnek, prefabrik yapıları ile tesisatlarda başarılı bir ısı yalıtım kontrolü sağlar. Kapalı gözenekli yapısı ile yüksek buhar difüzyon direnç değerine sahip olan elastomerik kauçuk, boru tesisatları, klima ve soğutma sistemlerinde güvenle kullanılır. Yalıtım boruları tesisatın montajından önce borulara uygulandığı gibi montaj tamamlandıktan sonra da uygulanabilinir. Borular çeşitli çaplarda proje performansın doğru uygulama ihtiyacına göre üretilir.

Optimum Enerji tasarrufu sağlamak ve tesisat üzerinde yoğuşmayı engellemek için gerekli yalıtım kalınlıkları hesaplanmasından sonra uygulamaya başlanabilir. Yalıtımda en verimli sonuçları sağlamak için iletim ile olan ısı transferi ile konveksiyon değeri eşit olduğu andaki yoğunluk doğru yoğunluktur ve en mükemmel yalıtım bu optimum noktada sağlanır.

Elastomerik Kauçuk Boru Yalıtımı

Alüminyum Folyo Kaplı Elastomerik Kauçuk Boru Yalıtımı

Site İçi Arama

Ulaşım-Google Maps

©2024 EDO Havalandırma. Tüm Hakkı Saklıdır. Designed By SebComputer